خانه
هم اندیشی
تماس با ما
اساسنامه نهاد

 


 

      قیمت نهایی عتبات دانشگاهیان از تهران اعلام شد

 

     

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک، هزینه‌ سفر به عتبات عالیات ، تحت تأثیر نرخ ارز در بازار داخلی، تعیین می گردد.با توجه به این تغییر،قیمت نهایی بر مبنای ارز شناور محاسبه خواهد شد و بر اساس قیمت روزانه ارز متغیر خواهد بود.

حدود قیمت زمینی عتبات به عنوان نمونه از تهران، یک میلیون و صد و چهل و نه هزار و ۱۵۰ تومان و قیمت هوایی از (ایستگاه تهران) یک میلیون و هشتصد و بیست هزار و ۵۵۰ تومان می باشد. همچنین قیمت نهایی عتبات سایر استان ها نیز بر اساس فاصله ایستگاه پروازی و با توجه به دوری و نزدیکی به مرز متفاوت می باشد.

لازم به ذکر است، از ۲۴ اسفندماه تا هفتم فروردین ماه ۹۶ نیز با ۱۵ درصد افزایش قیمت روبرو هستیم و زائرینی که در این ایام اعزام می شوند، می بایست قیمت ایام ویژه را واریز نمایند.

هزینه فرزندان نیز طبق جدول زیر محاسبه می شود.(از ایستگاه تهران)

کودکان زیر ۲ سال/ ۱۰ درصد هزینه کامل(زمینی:۱۹۳ هزار و ۶۰۰ تومان)(هوایی: ۲۶۰ هزار تومان)

کودکان ۱۲-۲ سال/ ۸۵ درصد هزینه کامل(زمینی ۹۳۰ هزار و ۱۵۰ تومان)(هوایی ۱ میلیون و ۴۴۹ هزار و ۱۵۰ تومان)

کودکان بالای/ ۱۲ سال هزینه کامل

گفتنی است قیمت عتبات بر اساس امکانات و درجه هتل ها در عراق متفاوت است و ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در تلاش است امکانات در خور و شایسته ای را در اختیار دانشگاهیان محترم قرار دهد.

قیمت نهایی عتبات از سوی سازمان حج و زیارت و شرکت شمسا به ستاد ابلاغ می شود و هزینه اخذ شده از زائرین نیز به حساب شرکت شمسا واریز خواهد شد.این هزینه شامل حمل و نقل،اسکان،ویزا و تغذیه زائرین از شهر مبدا به کشور عراق و بالعکس می باشد.

شایان ذکر است؛با تفاهم نامه ای که بین ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان با بانک ملت منعقد شده است، مبلغ ۱ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه در سفرهای زمینی و یک و نیم میلیون تومان در سفرهای هوایی در اختیار زائرین دانشگاهی قرار خواهد گرفت.

قیمت نهایی عتبات از سایر استان ها نیز به زودی از سایت لبیک اعلام خواهد شد.

 

 

دوشنبه ١٣ دی ١٣٩٥ ١١:٣٣

نسخه چاپي

 

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: