خانه
هم اندیشی
تماس با ما
اساسنامه نهاد

 


 

      دشمنان ما را در دینداری یاری می کنند

 

     

"قل لا اسئلکم علیه اجراً الا المودة  فی القربی"

حجت الاسلام ظرافت به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در مسجد دانشگاه سخنرانی نمودند و از حضور پر شور مردم انقلابی در 22 بهمن تشکر و قدردانی نموده و در همین راستا گفتند که: اولاً دشمنان بدانند که فکر وامید سلطه مجدد بر این کشور و مردم را به یاری خدا به گور خواهند برد و ثانیاً مسئولین نیز باید بیش از پیش قدر این مردم را بدانند و از خدمت به این مردم افتخار کنند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه عنوان کردند که مردم ما دفاع از نظام و ولایت را به خوبی از حرکت و قیام حضرت زهرا (س) در دفاع از حریم ولایت درس گرفته اند و با الگوبرداری از این بانوی بزرگوار همیشه در صحنه حاضر و آماده هستند.

حجت الاسلام ظرافت اشاره کردند چنانکه حرکت حضرت زهرا (س) بیدار کننده بوده است، باید روضه های فاطمی و مجالس فاطمی ما نیز هدایت گر، بصیرت افزا و بیدار کننده باشد.اگر هیأت های ما از سیاستی که از دین ما جدا نیست فاصله بگیرد از اهداف و آرمان ها دور شده ایم و این همان چیزی است که دشمن می خواهد.

دشمنان هم از ما می خواهند که از این اسلام تنها یک امور فردی بگیریم و فقط به نماز و گریه خود بپردازیم و به مسائل جامعه و حکومت کاری نداشته باشیم، و حال آنکه بر اساس برخی روایات دین چیزی جز حب و بغض نیست و نباید اجازه داد که کفار بر مسلمانان مسلط شوند.( و لن یجعل الله للکافرین علی المسلمین سبیلاً ) و همچنین لازمه عمل کردن به اکثر احکام اسلام تشکیل نظام و حکومت است.

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه تفرش افزودند، چرا خداوند امام زمان (عج) را از دیده ها غائب کردند و آن را به عنوان ذخیره ای نگه داشتند تا قرن ها بگذرد و مردم آمادگی حضور ایشان را داشته باشند؟ یکی از فلسفه های غیبت همین است که وقتی مردم ظرفیت پیدا کردند حضرت نیز تشریف بیاورند و حکومت مهدوی و و صالحان را تشکیل بدهند و احکام اسلام را پیاده کنند. ولذا وظیفه ما نیز این است که در آن راستا تلاش کنیم. اگر چه ما مطمئناً مانند حکومت مهدوی نمی توانیم باشیم ولی 

آب دریا را اگر نتوان کشید        هم بقدر تشنگی باید چشید

پروردگارا انقلاب ما را به انقلاب آقا امام زمان (عج) متصل بگردان.

 

 

يکشنبه ٢٤ بهمن ١٣٩٥ ١١:٣٣

نسخه چاپي

 

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: